Majówka z Harcerzami
niedziela, 02 czerwca 2019 12:25

W dniu 24 maja 2019r. uczniowie z naszej szkoły należący do zespołu taneczno-wokalnego „Alfa” uczestniczyli w „Majówce z harcerzami”, która odbyła się w 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Busku – Zdroju. Podczas tego spotkania uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczno – wokalne.

Więcej…
 
Wspaniała zabawa w Parku Bolmin
niedziela, 19 maja 2019 13:19

18 maja 2019 r.  zuchy pracujące podczas kiermaszu wielkanocnego wyruszyły na wycieczkę do Parku Bolmin. Na aktywnych i zawsze chętnych do zabawy zuchów czekało mnóstwo atrakcji: kino sferyczne, tor wyścigowy, piasek topograficzny, piasek kinetyczny, park linowy, minigolf, rowery wodne, dmuchany plac zabaw, symulator VR, trenażer lotniczy, jeepy elektryczne itd. Malownicze otoczenie, plaża, sosnowy las, zalew wszystko to sprawiło, że 5 godzin super zabawy minęło bardzo szybko. To była bardzo udana wycieczka! Zuchy serdecznie dziękują p. B. Skrzypek, J. Wójcik i jak zawsze niezawodnym rodzicom za opiekę.

Więcej…
 
Rynek Główny w Krakowie- zuchy podczas zbiórki pieniędzy dla Sebastiana
niedziela, 19 maja 2019 13:14

Więcej…
 
I miejsce w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o sławnych Polakach
niedziela, 19 maja 2019 13:06

40 na 40 możliwych do zdobycia punktów uzyskał Karol Paw , który 10 maja brał udział w Międzyszkolnym  konkursie wiedzy o sławnych Polakach pt. „Szukamy autorytetów”. Konkurs organizowany jest przez nauczycieli z Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach, a w tym roku odbyła się jego XV edycja. Uczestnicy zmagań  mieli za zadanie opanować 12 biografii słynnych postaci. Należą do nich: Jan Paweł II, Tadeusz Kościuszko, Józef Wybicki, Józef Piłsudski, Czesław Miłosz, Wisława Szymborska, Henryk Sienkiewicz, Jan Kochanowski, Maria Skłodowska – Curie, Fryderyk Chopin, Jan Matejko oraz Mikołaj Kopernik. Podczas konkursu Karol Paw wykazał się dużą wiedzą i zdobył I miejsce. Gratulujemy!

Więcej…
 
Brawa dla Kingi i Mikołaja!
niedziela, 19 maja 2019 13:01

Około 90 solistów i prawie 20 zespołów wokalnych prezentowało się podczas dwudniowej Harcerskiej Wiosny Kulturalnej, czyli wojewódzkiego przeglądu wokalistów i instrumentalistów, w Domu Kultury Białogon. Naszą Gromadę Zuchową reprezentowali Kinga Czerw i Mikołaj Davis. Nasz duet zdobył wyróżnienie. Gratulacje!

Więcej…
 
Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
piątek, 03 maja 2019 19:50

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego ( Natalia Sakwa, Karolina Wiśniosz i Krystian Paw) pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie najmłodsze zuchy ( Agata, Monika i Maksymilian) wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory.

Więcej…
 
Przegląd Artystyczny Szkół
piątek, 03 maja 2019 19:45

W dniu 24 kwietnia 2019r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Szkół. Zespół Alfa pod opieką pani Doroty Wleciał zaprezentował dwa układy taneczne: taniec z szarfami do muzyki Fryderyka Chopina oraz taniec z pomponami. Kinga Czerw z Mikołajem Davisem zaśpiewali piosenkę pt. „Meluzyna”. Rada artystyczna doceniając nasz program zaprosiła nas do występu w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 100