BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Designed by:

Gminne obchody Święta Narodowego 3 maja
sobota, 04 maja 2013 14:53

W uroczystych obchodach 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Barbarą Guzińską. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład  Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej - Musiał oraz zuchy z naszej Gromady Zuchowej pod opieką p. Barbary Skrzypek.

Po  Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój. Pan Burmistrz podziękował zuchom za obecność pełnym koszem słodyczy.

 

Ogłoszenia