BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Designed by:

Brawa dla Jagody i Krystiana!
niedziela, 14 kwietnia 2019 15:25

Uczniowie naszej szkoły Jagoda Szir z klasy VIII i Krystian Paw z klasy VII zdobyli wyróżnienia w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. W konkursie wzięło udział 1067 prac uczniów szkół podstawowych i średnich oraz klas gimnazjalnych z całej Polski. Jest to największy konkurs wiedzy o Żołnierzach Wyklętych pod względem ilości uczestników. Zgrupowanie laureatów i wyróżnionych w Konkursie odbyło się w Lublinie w dniach 7-8.04.2019 r. Fundacja im. Kazimierza Wielkiego zapewniła nieodpłatnie uczestnikom zgrupowania: noclegi, wyżywienie, przewodników po miejscach pamięci w Lublinie i na Lubelszczyźnie, przejazd autokarowy.

Uroczyste podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” miało miejsce w Lublinie 8 kwietnia 2019 roku. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.  Mamy naszych wyróżnionych uczniów, jak i sami uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Lublina i okolic oraz osobistego udziału w uroczystości wręczenia nagród. Podziękowanie i nagrody rzeczowe otrzymała również pani Barbara Skrzypek opiekun wyróżnionych uczniów. Dumą napawa fakt, iż nasza szkoła wyczytywana była aż dwa razy spośród szkół z całego kraju. Jagoda wykonała pracę plastyczną pt. „Żołnierze Wyklęci – Pamiętamy!”, natomiast Krystian zdobył wyróżnienie za pracę multimedialną o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Naszym uczniom należą się wielkie słowa uznania, ponieważ poświęcili swój wolny czas, aby przygotować prace na konkurs. Gratulujemy! Prace plastyczne wykonały również Wiktoria Cholewa i Natalia Sakwa.


 

Ogłoszenia