BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Designed by:

Ogromny sukces naszej uczennicy
poniedziałek, 11 marca 2013 21:59

Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszej uczennicy klasy VI – Pauliny Kmiecik w wojewódzkim, ostatnim etapie konkursu humanistycznego w Kielcach. Po zakwalifikowaniu się do ostatniego etapu Paulina została finalistką konkursu, a po sprawdzeniu przez komisję konkursową prac okazało się, że jest także LAUREATEM. Wielkie gratulacje dla Pauliny i jej opiekunki p. Agnieszki Zawadzkiej-Musiał.

Kuratoryjne konkursy są organizowane z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących szczególne zainteresowania wybranymi przedmiotami nauczania. Nielicznym uczniom udaje się dotrzeć do etapu wojewódzkiego, a następnie uzyskać tytuł  laureata.

Zakres wiedzy na konkurs obejmował wiadomości z j. polskiego, historii i plastyki z klas IV - VI. Zagadnienia często wykraczały poza program szkolny. Zdobyć tytuł laureata nie należało do najprostszych zadań, co niewątpliwie świadczy o doskonałym przygotowaniu Pauliny. Laureat to wzór do naśladowania dla uczniów młodszych klas i zachęta do systematycznej, wytrwałej pracy. Wygranie tego konkursu to wielki zaszczyt i podwójna radość, ponieważ zwalnia z pisania sprawdzianu po klasie VI z równoczesnym otrzymaniem maksymalnej liczby punktów (40), a dodatkowo uczeń zyskuje miarodajne potwierdzenie swojej rozległej wiedzy i sprawności intelektualnej.

Paulinie gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki, aby udział w kolejnych konkursach zapewnił jej zdobycie najwyższych trofeów.

 

Ogłoszenia