BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 


Designed by:

Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole
sobota, 10 marca 2018 20:14

5 marca uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie o uzależnieniu od Internetu pt. „Sen Kasi”  przygotowane przez koleżanki i kolegów  z klasy V, VI i VII. Przedstawienie poruszało problem bezpiecznego korzystania z komputera oraz Internetu.  Głównym przesłaniem występu było to, iż z komputera i zasobów Internetu należy korzystać rozsądnie oraz mądrze. Jeśli posługujemy się nimi w nieodpowiedni sposób mogą stać się zagrożeniem dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa.

Poświęcanie zbyt dużej ilości czasu Internetowi, grom komputerowym, portalom społecznościowym może prowadzić do uzależnienia od komputera, Internetu.

Został też rozstrzygnięty konkurs plastyczny na plakat „Bezpieczny w Internecie” wykonany w programie Paint.

I miejsce  - Jagoda Szir – klasa VII

II miejsce  - Karol Paw – klasa VI  i  Katarzyna Podstawek  –  klasa V

 

Ogłoszenia