BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Designed by:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
sobota, 02 lutego 2013 20:18

13 stycznia 2013r. odbył się w BSCK w Busku-Zdroju 21 finał WOŚP.  W  tym roku graliśmy pod hasłem: "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów". Pieniądze ze zbiórki - jak co roku - będą przeznaczone na sprzęt medyczny dla dzieci oraz - po raz pierwszy - dla seniorów. W całej Polsce odbyły się setki imprez, powstało 1,8 tys. sztabów, kwestowało 120 tys. wolontariuszy.

Z naszej szkoły w uroczystych obchodach WOŚP pod opieką p. Doroty Wleciał wzięły udział: Anna Murdzek, Wioletta Jarosz, Patrycja Wojnowska, Dominika Karpowicz, Natalia Skrzypek, Kacper Golonka, Dominik Kasza, Aleksandra Murdzek i Jakub Szymczyk. Konto orkiestry zasilił też Samorząd Uczniowski naszej szkoły, który zorganizował „loteryjkę fantową”. Udało się przekazać na konto Orkiestry 75 zł. W tym roku nie zabrakło też światełka do nieba, które zabłysło tradycyjnie o 20.00. 

Ogłoszenia