rok 2016/2017
poniedziałek, 10 lipca 2017 20:03

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Kl. I

  • XIV Gminny Konkurs Literacki dla klas I – II  - Alan Harasymwyróżnienie

Kl. II

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Ptaki, zwierzaki i inne cudaki” pod patronatem Burmistrza Miasta Pyskowice -  Lena Szymańska - II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Pisanka Wielkanocna”-  Lena Szymańska - I miejsce
  • Międzyszkolny  Konkurs Plastyczny  na Ozdobę Bożonarodzeniową dla klas I – II - Maria Bławat - II miejsce
  • XVI Gminny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas II szkół podstawowych pn. „ W kierunku natury- ochrona różnorodności biologicznej”-  Lena Szymańska - II miejsce
  • Powiatowy  Konkurs  Plastyczny „ Mój świat jest EKO”- Maria Bławat -  wyróżnienie
  • V Powiatowy XVI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „ Puchatek moim przyjacielem”- Lena Szymańska - III miejsce i Maria Bławat -  wyróżnienie

Kl.III

  • XV Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Pożyteczne owady w przyrodzie” – Marcel Śpiewla -  wyróżnienie
  • XIV „Mały” Gminny Konkurs Recytatorski „W zdrowym ciele zdrowy duch” –  Kinga Czerw - II miejsce
  • XVI Gminny Konkurs Ekologiczny dla klas II – III p.n. „W kierunku natury – ochrona różnorodności biologicznej” – Jakub KaszaII miejsce
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój świat jest EKO” –Hubert Murdzek, Kinga Czerw - wyróżnienia
  • XIV „Mały” Powiatowy Konkurs Recytatorski „W zdrowym ciele zdrowy duch” –  Kinga Czerw - finał
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras” – Jakub Kasza -  I miejsce

Kl. IV

  • Powiatowy konkurs plastyczny „ Mój świat jest Eco”- III miejsce Roksana Kempa.
  • XV Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej dla klas 0-6  „Pożyteczne owady„- wyróżnienie – Roksana Kempa.

Kl. V

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci szkół podstawowych- „Czad i ogień. Obudź czujność” - Karol Paw – wyróżnienie
  • Gminny i Powiatowy Konkurs „ Moje Ponidzie” – Karol Paw, Krystian PawV miejsce
  • Ogólnopolski konkurs z języka polskiego „Olimpus 2016” – sesja zimowa – laureat Karol Paw – IX miejsce
  • VII edycja Powiatowego Konkursu Mitologicznego – Karol Paw - finalista
  • Biegi przełajowe w ramach „Dni otwartych funduszy europejskich – Natalia SakwaIII miejsce
  • Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PANDA 2017 z przyrody na poziomie klasy 5 szkoły podstawowej-  Karol Paw - wyróżnienie
  • IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na „Najciekawszą i najładniejszą prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint”- Karol Paw – III miejsce

Kl.VI

  • VI Przegląd Kolęd Zapomnianych – Jagoda SzirII miejsce
  • I Przegląd Artystyczny Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych” – Jagoda SzirI miejsce
  • VIII  Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej - Jagoda Szir - wyróżnienie
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny – „Olimpus 2016” – sesja zimowa – laureat Piotr MurdzekII miejsce

  • Gminny Konkurs Ortograficzny – Jagoda Szir -III miejsce

Sukcesy sportowe

  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój w Kołaczkowicach – IV miejsce dziewczęta, IV miejsce chłopcy
  • Indywidualne Zawody LA – II miejsce Natalia Sakwa – bieg na 300 m, II miejsce Maciej Paw – skok w dal
  • Indywidualne Biegi Przełajowe w Busku - Zdroju – III miejsce Natalia Sakwa
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZPO w Szańcu – V miejsce chłopcy