BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 


Designed by:

Tydzień matematyki w naszej szkole
wtorek, 27 czerwca 2017 21:07

Co to jest – pobudza szare komórki, uczy, bawi i zaskakuje? - oczywiście matematyka. Dlatego 19 czerwca odbyło się w naszej szkole podsumowanie Tygodnia Matematyki w ramach których zostały przeprowadzone rożne konkursy. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań dzieci, ale przede wszystkim pokazanie innej strony królowej nauk, która może być źródłem doskonałej zabawy.

Oto nagrodzeni:

Konkurs matematyczny: „1 z 10”

Karol Paw  – klasa V

Piotr Murdzek – klasa VI

Sebastian Nowak – klasa IV

Za osiągnięcie znakomitych wyników w programie „Matlandia” dla  Katarzyny Podstawek – klasa IV,  trud i wysiłek włożony w rozwiązywanie zadań  w programie „Matlandia” dla Eweliny Wiśniosz – klasa IV, Jakuba Brycha – klasa V oraz Wiktorii Cholewy – klasa V.

 

 

Ogłoszenia