BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Designed by:

Sukces naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Plastycznym
sobota, 10 czerwca 2017 21:04

W dniu 08.06.2017r w Starostwie Powiatowym w Busku – Zdroju została otwarta wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Mój świat jest EKO”. Konkurs został przeprowadzony w ramach programu edukacyjno  – ekologicznego „ Chrońmy naszą planetę”. Na konkurs wpłynęły 183 prace plastyczne. Wystawa była połączona z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów laureatom konkursu.

Wśród laureatów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

Roksana Kempa - III miejsce

Hubert Murdzek - wyróżnienie

Kinga Czerw - wyróżnienie

Maria Bławat - wyróżnienie

Gratulujemy.


 

Ogłoszenia