BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 


Designed by:

Światowy Dzień Pluszowego Misia
czwartek, 29 listopada 2012 16:54

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Miękki, puchaty i taki z łatką.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!.
W 10-tą rocznicę wprowadzenia tego święta w naszej szkole odbyły się huczne obchody tej rocznicy. Zuchy przygotowały dla wszystkich uczniów  inscenizację  wierszy J. Brzechwy pt.: „ZOO”, konkursy z nagrodami, pląsy i zabawy. Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pod hasłem „ NIEDŹWIEDŹ TO NIE MIŚ”.  Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Misie lubią miód, a dzieci słodycze, dlatego ten dzień zakończył się słodko dla każdego ucznia naszej szkoły.


 

Ogłoszenia