Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013


Oddział przedszkolny

Uczennice Roksana Kempa, Gabriela Chwalik oraz Katarzyna Podstawek zajęły III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci w

wieku przedszkolnym „Eko – ludek – roślina” – uczymy się z Ekoludkiem wtórnego wykorzystywania odpadów.

Maciej Paw zajął I miejsce w Mini Wyścigu Kolarskim "XXVI Memoriał Andrzeja Imosy" Busko-Zdrój

Klasa I

Krystian Paw zdobył II miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim,

Natalia Sakwa zajęła II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim

Jakub Brych wywalczył V miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

Klasa  II

Magdalena Szymańska zdobyła VI miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

Andrzej Wróblewski otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moja ilustracja do wierszy Juliana Tuwima” i zajął II miejsce w konkursie czytelniczym

„Legendy Polskie”

Piotr Murdzek otrzymał wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Legendy Polskie”

Klasa III

Szymon Szymański zajął I miejsce w gminnym konkursie z języka angielskiego oraz III miejsce w konkursie matematycznym „Mały Pitagoras”

Oliwia Malara uzyskała I miejsce w konkursie literackim, V miejsce w gminnych Biegach Przełajowych, wyróżnienie w konkursie plastycznym oraz

reprezentowała szkołę w konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Fabian Śledzik otrzymał wyróżnienie w X gminnym małym konkursie recytatorskim

Kamil Kowalczyk wywalczył IV miejsce w konkursie matematycznym „Dyktando z Mrówką”

Dominika Murdzek zajęła V miejsce w konkursie ekologicznym, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym oraz reprezentowała szkołę w

konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Bartosz Kopała zdobył II miejsce w gminnych Biegach Przełajowych

Bartosz Cholewa zajął IV miejsce w gminnych Biegach Przełajowych

Gabriela Brych, Agnieszka Czerw, Emilia Dudała reprezentowały szkołę w konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Kacper Jarosz otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym

Tomasz Pasternak zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jan Paweł II”

Klasa IV

Jakub Szymczyk reprezentował szkołę w konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Karol Kolarz zajął V miejsce w gminnych Biegach Przełajowych

Monika Czerw reprezentowała szkołę w konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Patryk Grzesiak wywalczył VI miejsce w gminnych Biegach Przełajowych

Aleksandra Murdzek reprezentowała szkołę w konkursie śpiewających szóstek zdobywając puchar

Klasa V

Kacper Golonka zajął III miejsce drużynowo w czwórboju

Wioletta Jarosz zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Dominika Karpowicz zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Anna Murdzek zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Ernest Piasecki zajął III miejsce drużynowo w czwórboju

Natalia Skrzypek wywalczyła IV miejsce w Powiatowym konkursie Ponidzie, zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Patrycja Wojnowska zajęła III miejsce w gminnym konkursie mitologicznym, wywalczyła IV miejsce w Powiatowym konkursie Ponidzie,

zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Sebastian Wójcik zajął III miejsce drużynowo w czwórboju oraz VI miejsce w gminnych Biegach Przełajowych

Klasa VI

Paulina Kmiecik zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego, zajęła II miejsce w gminnym konkursie ortograficznym, otrzymała wyróżnienie w II Świętokrzyskim Dniu Bezpiecznego Internetu „Serfuję, szanuję”, uzyskała II miejsce w międzyszkolnym konkursie informatycznym na najładniejszą prezentację multimedialną, wywalczyła I miejsce w gminnym konkursie mitologicznym i otrzymała tytuł laureata powiatowego konkursu mitologicznego, zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Dominik Kasza zajął I miejsce w gminnym konkursie o sławnych Polakach „Szukamy autorytetów” oraz III miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II, a

także III miejsce drużynowo w czwórboju

Kinga Kruk zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Hubert Malara zajął III miejsce drużynowo w czwórboju

Karol Służalski wywalczył III miejsce w gminnym konkursie tenisa stołowego, 2 razy III miejsce drużynowo w gminnym konkursie tenisa stołowego

Adrian Śledzik zajął III miejsce drużynowo w czwórboju

Ilona Noga otrzymała wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Najciekawsza matematyczna gra dydaktyczna”,

Wiktoria Ząbek zdobyła III miejsce drużynowo w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt oraz otrzymała wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

„Najciekawsza matematyczna gra dydaktyczna”.