BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Designed by:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
poniedziałek, 03 września 2012 20:00

Witamy w Roku Szkolnym 2012/2013

3 września w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. Na początku uroczystości wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano Hymn Polski. Pani dyrektor Barbara Guzińska powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów. Pan Artur Tokarz -skarbnik Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój przekazał uczniom, nauczycielom, rodzicom serdeczne życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemara Sikory.

Zuchy pod kierunkiem p. Barbary Skrzypek przypomniały wszystkim zgromadzonym w pełnej emocji inscenizacji o 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.


Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów, dobrych wyników w nauce, a szóstoklasistom powodzenia na sprawdzianie.

 

Ogłoszenia