BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Designed by:

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego
sobota, 14 grudnia 2013 19:39

12 grudnia 2013r. w naszej szkole odbyła się już VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na „Najciekawszą i najładniejszą prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint”. W konkursie udział brało dziesięciu uczestników z różnych szkół naszej gminy. Prezentację oceniał p. Marek Ciszewski – redaktor naczelny portalu internetowego www.busko.net.pl. oraz jury wyłonione drogą losowania wśród nauczycieli opiekunów w składzie: p. Agnieszka Zawadzka-Musiał, p. Czesława Parada i p. Piotr Smodrzewski. Wszystkie prezentacje były na bardzo wysokim poziomie. Jury miało niemały problem, żeby wyłonić zwycięzców.

Po zakończeniu obrad pani dyrektor Barbara Guzińska, pan Marek Ciszewski i główna inicjatorka konkursu pani Jolanta Wójcik, rozpoczęli wręczanie nagród. Głównym sponsorem nagród był pan Marek Ciszewski, Szkoła Podstawowa w Siesławicach oraz pan Waldemar Sikora - Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój, który podarował książki.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Szańcu Wiktoria Witczak, która pod opieką pani Anety Rasały przygotowała prezentację na temat Krajobrazy Polski. Wiktoria też zdobyła inną ważną nagrodę – nagrodę publiczności!

Drugie miejsca były dwa: Ola Morus z Szkoły Podstawowej nr. 2 w Busku-Zdroju  
z prezentacją Zdrowe odżywianie się i Paweł Kwaśniewski z ZPO w Zbludowicach, który zaprezentował pracę W kręgu władców polskich, przygotowaną pod opieką pani Doroty Kozieł-Kwaśniewskiej.

Trzecie miejsca były trzy: Julia Wojciechowska z Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju, która przedstawiła pracę Zdrowe odżywianie się, Wiktoria Czapla z ZPO
w Szańcu/Filia Słabkowice – prezentacja Starożytny Egipt, pod opieką pani Czesławy Parady i Patrycja Wojnowska z SP Siesławice, która pod opieką pani Jolanty Wójcik także przygotowała prezentację Starożytny Egipt.

Pozostałych czworo uczestników otrzymało nagrody za udział w konkursie.

Agata Pogorzelska SP2 Busko-Zdrój, prezentacja W kręgu władców polskich, opiekun Marzena Kałuża – Zwierz

Bartłomiej Wach ZPO Szaniec/Filia Kameduły, prezentacja Starożytny Egipt, opiekun pani Bożena Krupa

Karolina Wilgocka ZPO nr 1 Busko-Zdrój, prezentacja Krajobrazy Polski, opiekun pan Piotr Smodrzewski

Wiktoria Nalepa ZPO nr 1 Busko-Zdrój, prezentacja Zdrowe odżywianie się, opiekun pan Piotr Smodrzewski.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.


 

Ogłoszenia