BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Designed by:

Gminne Obchody Święta Niepodległości
wtorek, 12 listopada 2013 20:30

W uroczystych obchodach ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Barbarą Guzińską. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład  Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej - Musiał oraz  liczni reprezentanci  Gromady Zuchowej pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po  Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój.

Pan Burmistrz podziękował zuchom za obecność koszem pełnym  słodyczy.

 

Ogłoszenia