BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Designed by:

11 listopada Święto Niepodległości
piątek, 09 listopada 2012 20:25

Pamiętając o tym, że naród z przyszłością musi pamiętać o przeszłości, 9 listopada klasa IV pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej-Musiał przygotowała apel z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie przypomnieli znane pieśni patriotyczne oraz wiersze, których przewodnim tematem była radość z wolności ojczyzny.

Więcej…
 
"Śniadanie daje moc"
piątek, 09 listopada 2012 20:18

„To jest bardzo ważna sprawa, jedz śniadanie – to podstawa”

8-go listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Siesławicach do Programu ,,Śniadanie daje moc” włączyły się klasy I-III. Program „ Śniadanie daje moc” ma na celu zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. 8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania i to właśnie tego dnia organizowane są w szkołach wspólne śniadania.

Więcej…
 
Kwesta 2012
piątek, 09 listopada 2012 20:16

W dniach 1 i 2 listopada 2012 r. 28 zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek kwestowało na buskim cmentarzu parafialnym. Zuchy włączyły się w akcję zorganizowaną przez Towarzystwo Miłośników Buska, aby pomóc w ratowaniu starych, zabytkowych nagrobków znajdujących się na buskim cmentarzu. Za tak bezinteresowną pomoc w Kweście należą się zuchom gorące słowa uznania i serdeczne podziękowania.

Więcej…
 
Zebranie rodziców
niedziela, 28 października 2012 08:49

Dnia 6 listopada 2012r. o godzinie 1700 odbędzie się ZEBRANIE RODZICÓW. Prosimy o przybycie. Jednym z punktów spotkania będzie przekazanie kodów dostępu do  dziennika elektronicznego "LIBRUS - e-Dziennik".

 
Konkurs Piosenki Biesiadnej i Turystycznej
wtorek, 23 października 2012 16:31

Dnia 19 października 2012 r. zuchy z naszej Gromady pod opieką p. Barbary Skrzypek wyśpiewały I miejsce w Konkursie Piosenki Biesiadnej i Turystycznej. Konkurs ten odbył się na terenie 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego i dedykowany był kuracjuszom przebywającym w Busku – Zdroju. Występy dzieci spotkały się z gorącym i entuzjastycznym przyjęciem ze strony licznie zgromadzonej publiczności.

Więcej…
 
Ślubowanie uczniów klasy I
sobota, 20 października 2012 14:45

Dnia 15.10.2012r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klasy I, na które przybyli dumni ze swych pociech rodzice. Uczniowie ślubowali na sztandar szkoły. Pierwszoklasiści wspaniale przygotowaną częścią artystyczną udowodnili wszystkim, że są dobrze przygotowani na oficjalne przyjęcie do grona społeczności uczniowskiej.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
sobota, 20 października 2012 14:34

12 października był w naszej szkole bardzo uroczysty, bowiem obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Niemalże wszyscy uczniowie klas starszych, w tym dniu „aniołki, nie diabełki", zaangażowali się w przygotowanie występu artystycznego – były serdeczne życzenia, kwiaty, piosenki, zabawne scenki rodzajowe z życia szkoły. Uśmiech pojawił się na twarzach wszystkich zebranych gości i uczniów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 91 92 następna > ostatnia >>

Strona 91 z 92

Ogłoszenia