BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 


Designed by:

Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem
niedziela, 26 listopada 2017 18:19

24 października 2017r. gościliśmy w naszej szkole panią Ewę Tarapatę, pracującą w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku – Zdroju. Pani bibliotekarka przygotowała ciekawe zajęcia, dla klas   0 – III. Tematem zajęć było spotkanie z Kubusiem Puchatkiem. Dzieci układały puzzle, odgadywały zagadki związane z postaciami ze Stumilowego Lasu.

Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
niedziela, 26 listopada 2017 18:15

Tradycją w naszej szkole stało się organizowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia. W obchodach tego święta uczestniczą wszyscy uczniowie szkoły. W tym roku obchodzimy 115 rocznicę powstania pierwszych pluszowych misiów. Jest to spotkanie pełne dobrej zabawy, prezentów i słodyczy. Zuchy, pod opieką Barbary Skrzypek, z tej okazji udekorowały salę, przygotowały konkursy, papierowe medale z nazwą obchodzonego święta, ciekawe informacje o najsławniejszych misiach oraz historię powstania pierwszych maskotek misiów.

Więcej…
 
Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości
niedziela, 12 listopada 2017 16:55

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole
niedziela, 12 listopada 2017 16:53

Więcej…
 
Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną
niedziela, 12 listopada 2017 16:51

W dniu 9 listopada 2017 r. odbył się „Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną”, w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju. 20 zuchów wraz z rodzicami i phm. Barbarą Skrzypek uczestniczyło we wspaniałym widowisku artystycznym, przypominającym obrazy z przeszłości Polski oraz wspólnym śpiewaniu. Wszyscy zgromadzeni stworzyli patriotyczny spektakl, śpiewając pieśni żołnierskie i patriotyczne. Pieśni łączą pokolenia, tworzą poczucie więzi i jedności, poczucie przynależności do ojczyzny, za którą kiedyś tak wielu oddało swe życie. Wieczornica stała się wydarzeniem artystycznym, a jednocześnie piękną lekcją patriotyzmu.

Więcej…
 
Spotkanie z przedstawicielką Świętokrzyskich Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych
niedziela, 12 listopada 2017 16:50

9 listopada 2017 r. gościła w naszej szkole przedstawicielka ŚiNPK pani Maria Skrzypek. Uczniowie klas I –III przekonali się jak bogatą i piękną porą roku jest jesień, jak ludzie i zwierzęta przygotowują się do zimy. Prezentacja multimedialna pt. „Jesienne zamieszanie w przyrodzie” oraz ciekawe zabawy ruchowe, jakie przygotowała pani M. Skrzypek na pewno przybliżyły naszym podopiecznym jesienne zmiany w przyrodzie.

Więcej…
 
Śniadanie daje moc
niedziela, 12 listopada 2017 16:47

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. O bardzo ważnej roli śniadania w codziennej diecie wiedzą doskonale uczniowie naszej szkoły, którzy po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym: „Śniadanie daje moc”. 8 Listopada – to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania i to właśnie tego dnia organizowane są w szkołach wspólne śniadania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 79