Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Designed by:

Podaruj szkole 1% podatku
niedziela, 19 lutego 2017 17:35

Szanowni Państwo

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego  na rzecz naszej szkoły. Pragnę zapewnić, że uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na wzbogacanie bazy dydaktycznej szkoły. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna i przyczynia się do podnoszenia poziomu kształcenia i wychowania naszych dzieci.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: SP SIESŁAWICE 8002

Dyrektor szkoły

Więcej…
 
„Być dobrym jak chleb…” - Uroczysta msza poświęcona św. Bratu Albertowi
niedziela, 19 lutego 2017 17:31

17 lutego, dzięki inicjatywie Wspólnoty św. Brata Alberta, uczestniczyliśmy w uroczystej mszy poświęconej niezwykłemu człowiekowi – Adamowi Chmielowskiemu czyli św. Bratu Albertowi. Najpierw był on studentem rolnictwa, potem żołnierzem i powstańcem, następnie artystą malarzem, wreszcie zakonnikiem i dobroczyńcą ubogich. We wszystkim, co robił wybijał się ponad przeciętność. Od 25 grudnia 2016r. obchodzony jest Rok św. Brata Alberta z okazji 100 rocznicy jego śmierci.

Więcej…
 
Wycieczka do kina
niedziela, 19 lutego 2017 17:29

17 lutego 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcji filmu pt. „Ostatni smok świata”. Po filmie uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I – III udali się do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku – Zdroju na spotkanie z książkami. Pani Bożena Jałocha przygotowała dla nas ciekawe zajęcia. Były zagadki, krzyżówka z hasłem, dowiedzieliśmy się również jak zbudowana jest książka. Pani Bożena przygotowała dla nas słodką niespodziankę – cukierki. W bibliotece czuliśmy się wspaniale, każdy znalazł książki, które go interesowały. Na zakończenie tak udanej wycieczki dotarliśmy się do „Śnieżki” na pyszne gofry.

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa
niedziela, 19 lutego 2017 17:26

16 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I – III zaprezentowali piękne i oryginalne przebrania. Jury doceniło najładniejsze stroje i przyznało nagrody rzeczowe, drobne upominki otrzymali również uczniowie, którzy przygotowali przebrania na naszą zabawę. Wszyscy uczestnicy balu bawili się wspaniale!

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny: „ Czad i ogień. Obudź czujność’
środa, 15 lutego 2017 17:00

Uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci Szkół Podstawowych- „Czad i ogień. Obudź czujność” odbyło się we wtorek 14. 02. 2017r. w buskiej komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Na konkurs wpłynęło 39 prac wykonanych przez uczniów z terenu powiatu buskiego. Jury przyznało wyróżnienie dla ucznia naszej szkoły Karola Pawia z klasy V. Oprócz pamiątkowego dyplomu Karol otrzymał  również nagrody rzeczowe.

Więcej…
 
Poczta walentynkowa
środa, 15 lutego 2017 16:56

Tego dnia w naszej szkole królował kolor czerwony. Klasy i korytarze zostały ozdobione serduszkami i amorkami. Każdy uczeń otrzymał coś słodkiego nawiązującego kształtem do obchodzonego święta. Punkt kulminacyjny nastąpił o godz. 11, wtedy rozpoczęła się „poczta walentynkowa”. Przedstawiciele SU przekazywali kartki walentynkowe wykonane przez uczniów dla osób, które darzą sympatią.

Więcej…
 
XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
środa, 15 lutego 2017 16:49

9 listopada 2016r. uczniowie klasy VI, którzy uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Programować każdy może”, wzięli udział w XI Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. „Bóbr” to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Pod adresem http://www.bobr.edu.pl znajduje się strona polskiej edycji konkursu. Nasi uczniowie przystąpili do konkursu na poziomie Benjamin,  który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-6.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 66