BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Designed by:

Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego „Segregujesz, świat ratujesz”
niedziela, 10 czerwca 2018 11:53

W dniu 6 czerwca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju  została otwarta wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „Segregujesz, świat ratujesz”. Konkurs został przeprowadzony w ramach programu edukacyjno-ekologicznego „Chrońmy naszą planetę”. Na  Konkurs wpłynęło 267 prac plastycznych. Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem  nagród i dyplomów  laureatom Konkursu.

Więcej…
 
XVI Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Zwierzęta żyjące w lesie”
niedziela, 10 czerwca 2018 11:50

W dniu 29.05.2018r. został rozstrzygnięty XVI Gminny Konkurs Plastyczny  o tematyce ekologicznej „Zwierzęta żyjące w lesie” zorganizowany przez Burmistrza Miasta  i Gminy  w Busku- Zdroju przy współudziale Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2.  Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły: Kacper  Jendo z oddziału przedszkolnego  – II miejsce i Karol  Jendo z klasy III – III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy.

Więcej…
 
Program przedszkolnej edukacji antytytoniowej "Czyste powietrze wokół nas"
niedziela, 10 czerwca 2018 11:34

Oddział przedszkolny w naszej szkole po raz trzeci  przystąpił do realizacji programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej "Czyste powietrze wokół nas" organizowanym przez Państwową Stację Epidemiologiczno-Sanitarną w Busku-Zdroju. Program był adresowany do dzieci 5, 6 letnich oraz ich rodziców i opiekunów. Założeniem programu było wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy, oraz wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy.

Więcej…
 
Dzień Dziecka
niedziela, 03 czerwca 2018 15:31

1 czerwca uczniowie klas IV – VII w dobrych humorach i po życzeniach oraz słodkim poczęstunku od pani dyrektor wyjechali do Kielc. Tego dnia mieli okazję miło spędzić czas w kinie „Helios”, oglądając premierę filmu „Wyszczekani”. Wszyscy dobrze się bawili i uśmiechnięci wrócili do domu. Natomiast młodsi uczniowie z klas 0 - III również mile spędzili czasu na zabawach w Parku Zdrojowym, lodach i filmie " Kaczki z gęsiej paczki". Dostali mnóstwo prezentów od rodziców, nauczycieli oraz życzenia i cukierki od pani dyrektor.

Więcej…
 
Kochamy Was całym sercem!
niedziela, 03 czerwca 2018 15:28

Uczy, dba, pilnuje, doradza, ale przede wszystkim …kocha. Mama jest najważniejsza na świecie! Z okazji Dnia Matki uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III przygotowali dla kochanych mam wspaniałą uroczystość. Za pomocą wierszy, piosenek i tańców chcieli wszystkim mamom podziękować i dać najlepszy na świecie prezent: mocno się przytulić, dać buziaka, a do ucha wyszeptać  „Kocham Cię!”. Ale już od początku świata przy mamie musi być tata, dlatego też dzieci nie zapomniały o swoich tatusiach, którzy dbają i troszczą się o nich codziennie. Mamusie i tatusiowie otrzymali piękne laurki i prezenty wykonane przez dzieci. Mamy nadzieję, że spełnią się wszystkie życzenia przekazane rodzicom podczas ich święta.

Więcej…
 
Tydzień Kultury Języka Polskiego w naszej szkole
niedziela, 03 czerwca 2018 15:23

W tym roku obchody Tygodnia Kultury Języka Polskiego w szkole zainaugurował konkurs „Mistrz kaligrafii”, którego zwycięzcami zostali następujący uczniowie: Natalia Ambroży – kl. I, Hubert Pękalski – kl. II, Mikołaj Olszewski – kl. III, Dominika Jarosz – kl. IV oraz Natalia Sakwa z kl. VI. Następnie w ramach tej akcji odbył się konkurs ortograficzny. I miejce zajęła w nim Jagoda Szir- kl. VII, II – Jakub Brych z kl. VI, natomiast III miejsce zdobył Marcel Błaszczyk z kl. IV.

Więcej…
 
XXXV Jubileuszowa Wędrówka Zuchowa „BARTEK”
niedziela, 27 maja 2018 12:51

35 jubileuszowa Wędrówka Zuchowa „ BARTEK” została zorganizowana 25 maja 2018 r. przez Komendę Hufca ZHP w Busku Zdroju i otrzymała nazwę "RAJDU ŻONKILA”. Na starcie stanęło ponad 300 zuchów i harcerzy wraz z opiekunami. Po otrzymaniu żółtych, żonkilowych koszulek wyruszyliśmy pieszo do rynku na przystanek meleksów "SŁONECZNY EKSPRES", którymi dotarliśmy do Wełcza pod sławną sosnę, będącą pomnikiem przyrody.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 90

Ogłoszenia