BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Designed by:

Zabawa karnawałowa w naszej szkole
poniedziałek, 11 lutego 2019 21:03

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
niedziela, 03 lutego 2019 14:13

Dla wszystkich dzieci starszych i młodszych Babcia i Dziadek to: rozpieszczanie w szerokim zakresie, czytanie bajek na głos, pocieszanie w sytuacjach kryzysowych, pomoc w zadaniach domowych, pełny asortyment posiłków ciepłych i zimnych, bezinteresowna pomoc we wszystkich sprawach i miłość bezgraniczna. Za to wszystko wnuczęta w wyjątkowy sposób chcą podziękować.

Więcej…
 
Brawa dla solistów z naszej szkoły
niedziela, 03 lutego 2019 14:09

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Słabkowicach odbył się III Przegląd Artystyczny Kolęd, Pastorałek i utworów bożonarodzeniowych pod nazwą „ Hej kolęda, kolęda”. W przeglądzie wzięło udział 35 wokalistów z 8 szkół z terenu Gminy Busko – Zdrój. Naszą szkołę reprezentowali soliści: Kinga Ambroży i Monika Kępińska z oddziału przedszkolnego, Michalina Korepta uczennica klasy III  oraz Kinga Czerw i Mikołaj Davis uczniowie klasy V. Soliści prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami wokalnymi i zajęli czołowe miejsca.

Więcej…
 
156 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
czwartek, 24 stycznia 2019 13:53

20 stycznia 2019 r. zuchy z naszej Gromady uczestniczyły w obchodach 156 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, jednego z najbardziej spektakularnych zrywów narodowych w historii Polski. Uroczystości niedzielne rozpoczęła Masza Św.  w kościele parafialnym pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP w Busku – Zdroju.  We mszy uczestniczył i kazanie wygłosił kapelan GRH „Pułk Żuawów Śmierci” – ksiądz Stanisław Strycharczyk. Po mszy wszyscy uczestnicy uroczystości, przy blasku pochodni, udali się na cmentarz parafialny przy ulicy Langiewicza. Na czele kolumny dumnie maszerowały nasze „czerwone berety”.

Więcej…
 
Biwak z noclegiem
czwartek, 24 stycznia 2019 13:49

17 stycznia 2019 roku odbył się w naszej szkole biwak zuchowy z noclegiem. Nasze spotkanie rozpoczęło się od słodkiego akcentu, czyli lizaków ufundowanych przez panią Annę Szymańską współorganizatorkę naszego spotkania. Po tak słodkim powitaniu zuchy ochoczo przystąpiły do pracy, bo na naszych spotkaniach zawsze uczymy się czegoś nowego i pożytecznego, tym razem skupiliśmy się na polskich przysłowiach. Stworzyliśmy plakat pod hasłem „Przysłowia mądrością narodów”, dzieci w ciekawy sposób interpretowały poszczególne przysłowia. Następny punkt programu to wizyta strażaków z PSP w Busku – Zdroju, którzy w bardzo interesujący sposób przekazali nam wiedzę na temat bezpiecznych zabaw zimowych. Odbył się również konkurs z nagrodami na temat przekazanych informacji. Dzieci otrzymały super nagrody (kubki, koszulki, latarki, plany lekcji), które przygotował dla nas komendant PSP w Busku – Zdroju pan Artur Brachowicz.

Więcej…
 
Święto Patrona Szkoły - konkurs wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego
czwartek, 24 stycznia 2019 13:45

11 stycznia został rozstrzygnięty konkurs wiedzy o życiu i twórczości patrona naszej szkoły – Kornela Makuszyńskiego. Nad jego przebiegiem czuwał Samorząd Uczniowski. Do konkursu przystąpiło 5 drużyn reprezentujących klasy IV, V, VI, VII oraz VIII. Wprowadzeniem do  konkursu było zaprezentowanie złotej myśli autorstwa Patrona, będącej mottem naszej szkoły. Pierwszy etap zmagań polegał na uzupełnieniu luk w tytułach książek K. Makuszyńskiego, na drugim należało wykazać się znajomością bohaterów powieści pisarza. Trzeci etap sprawdzał szczegółową wiedzą o życiu Makuszyńskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 100

Ogłoszenia