BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 


Designed by:

Bieg uliczny „TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”
sobota, 10 marca 2018 20:05

4 marca 2018 roku w samo południe wystartował pierwszy buski bieg w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa zuchów i rodziców. Bieg uliczny to ogólnopolska impreza sportowa. Organizatorem biegu było Ponidziańskie Stowarzyszenie „TUKIDYDES” oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury. Do pokonania mieliśmy 1963 metry. Na starcie każdy uczestnik otrzymał okolicznościową koszulkę z nadrukiem postaci Żołnierza Wyklętego. Młodszych biegaczy dzielnie wspierali niezawodni jak zawsze rodzice.

Więcej…
 
III Szkolny Turniej Matematyczny pt. „Pieniądze to nie wszystko”
sobota, 10 marca 2018 20:01

Dnia 2 marca w naszej szkole został zorganizowany III Szkolny Turniej Matematyczny pt. „Pieniądze to nie wszystko” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Doskonalenia i Rozwoju 4improve - patron merytoryczny programu e-math.pl. Uczniowie z klas IV-VII w grupach 3 osobowych konkurowali ze sobą odpowiadając na pytania zamknięte dotyczące praktycznych zastosowań matematyki w życiu codziennym. Każde pytanie tematycznie związane było z pieniędzmi. Zadania cechował różny stopień trudności i ciekawa forma  graficzna.

Więcej…
 
Biwak pełen atrakcji
sobota, 17 lutego 2018 14:38

13 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole biwak zuchowy z noclegiem. Nasze spotkanie rozpoczęło się od słodkiego, walentynkowego akcentu, czyli lizaków  od pani Anny Szymańskiej przewodniczącej Rady Rodziców i sołtysa wsi, współorganizatorki naszego spotkania. Po tak słodkim powitaniu zapłonęło „świecowisko”. Przy blasku świeczek zuchy przeniosły się w czasie tworząc plakat pod hasłem „Droga do wolności”. Zabrzmiały pieśni „Pierwsza Brygada” oraz „Piechota”.

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa w naszej szkole
sobota, 17 lutego 2018 14:36

Więcej…
 
Zapisy do PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
środa, 14 lutego 2018 16:34

OŚMIOKLASOWA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIESŁAWICACH

SZANOWNI RODZICE!!!

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
zawiadamia, że rozpoczęły się zapisy do klasy I:

DZIECI SIEDMIOLETNICH URODZONYCH W 2011r.
I DZIECI SZEŚCIOLETNICH URODZONYCH w 2012r.

Więcej…
 
Zapisy do oddziału przedszkolnego przy PSP im. K.Makuszyńskiego w Siesławicach
środa, 14 lutego 2018 16:19

Ogłaszamy zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 do oddziału przedszkolnego przy PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach dzieci urodzonych w 2012 i 2013r.

Więcej…
 
XVI Rajd Hufca „ZMARZLACZEK’2018”
niedziela, 04 lutego 2018 16:16

2 lutego zuchy z naszej Gromady wyruszyły na spotkanie z przyrodą i przygodą.              Na trasę ruszyliśmy  z placu szkolnego w Zborowie malowniczym czerwonym szlakiem. Po drodze czekały na nas punkty kontrolne, na których poznaliśmy osoby związane z harcerstwem, w związku z obchodami Dnia Myśli Braterskiej, a byli to: druh Leszek Marciniec, Andrzej Małkowski i Robert Baden – Powell. Mieliśmy też różne zadania do wykonania: sfotografować ciekawe miejsca na trasie, ułożyć liczbę 22, czyli dzień, w którym obchodzony jest Dzień Myśli Braterskiej oraz przyporządkować nazwy chorągwi do województw.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 82

Ogłoszenia