BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Designed by:

Konkurs SKO pt. "Śmieszna skarbonka"
niedziela, 17 lutego 2013 12:52

Jak co roku z inicjatywy p. Grażyny Oćwiei w naszej szkole odbył się konkurs SKO pt. „Śmieszna Skarbonka”. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Uczniowie zgłosili do konkursu 20 skarbonek Były to zarówno tradycyjne świnki, ale także czołg, dzbanuszek, rybka, roboty, szkatułka i wiele innych pięknych prac. Wybór był trudny. I miejsce zajął Andrzej Wróblewski uczeń klasy II.

Więcej…
 
Eksperymentuj, Doświadczaj, Ucz się
środa, 13 lutego 2013 15:53

Dnia 13 lutego 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pokazach edukacyjnych, odbywających się w ramach bezpłatnego projektu „Nauka Dla Każdego”, realizowanego w całej Polsce przez Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun. Zajęcia miały charakter interaktywny – tzn. uczyły dzieci poprzez doświadczenie, eksperymentowanie, zabawę.

Więcej…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
sobota, 09 lutego 2013 22:52

Internet jest wspaniały, ale trzeba z niego rozsądnie korzystać – tymi słowami rozpoczął się apel podsumowujący obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w szkole. Uczniowie z klasy V pod kierunkiem p. Jolanty Wójcik przygotowali przedstawienie pt. „Serfuję, szanuję".

Więcej…
 
Konkurs "Serfuję, szanuję"
sobota, 09 lutego 2013 21:48

serW ramach II Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu zorganizowanego przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Prawa im. Profesora Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbył się konkurs pt. „Serfuję, szanuję”. Celem tego konkursu było propagowanie idei bezpiecznego korzystania z Internetu.

Więcej…
 
Bal Karnawałowy
sobota, 09 lutego 2013 21:45

Dnia 5.02.2013r  w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Na zabawie klas 0-III został zorganizowany konkurs na najładniejszy strój.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka
niedziela, 03 lutego 2013 17:34

bbJak co roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyłych gości powitała Barbara Guzińska dyrektor szkoły, zapraszając na specjalnie przygotowany przez uczniów program artystyczny. Z maleńkich serduszek wprost do seniorów popłynęły życzenia wyrażone wierszykami i piosenkami. Dzieci dziękowały za miłość, opiekę, wyrozumiałość i dobroć, jaką codziennie obdarzają ich dziadkowie.

Więcej…
 
150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
sobota, 02 lutego 2013 20:22

Spektakl "Chwała Bohaterom" oraz Buski oddział Żuawów Śmierci, dowodzony przez Roberta Osińskiego, zadbał o oprawę niedzielnych obchodów 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego w Busku-Zdroju. Po przedstawieniu, zaprezentowanym w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny przez Grupę Teatralną "Pegaz" i Grupę Rekonstrukcji Historycznej Pułk Żuawów Śmierci, zostało odprawione nabożeństwo w intencji powstańców z 1863 roku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 90 z 94

Ogłoszenia