Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 


Designed by:

Zapisy do SP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
sobota, 18 marca 2017 23:44

OŚMIOKLASOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIESŁAWICACH

SZANOWNI RODZICE!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach zawiadamia, że rozpoczęły się zapisy do klasy I:

DZIECI SIEDMIOLETNICH URODZONYCH W 2010r.
I DZIECI SZEŚCIOLETNICH URODZONYCH w 2011r.


Więcej…
 
Zapisy do oddziału przedszkolnego przy SP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
sobota, 18 marca 2017 23:04

Ogłaszamy zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018 do oddziału przedszkolnego przy SP im Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach dzieci urodzonych w 2011 i 2012r.

Więcej…
 
Dzień Kobiet w naszej szkole
niedziela, 12 marca 2017 15:59

8 marca w naszej szkole obchodzony jest bardzo uroczyście. Chłopcy pamiętają o wszystkich paniach, i tych dużych i tych małych. Z tej okazji uczniowie klas I-III pod opieką p. Doroty Wleciał i Barbary Skrzypek, przygotowali dla społeczności szkolnej specjalny apel. Humorystyczne wiersze, odpowiednia charakteryzacja, układy taneczne, dobór piosenek, a przede wszystkim wspaniała gra małych aktorów wywołały u widzów salwy śmiechu i gromkie brawa. Po przedstawieniu wszystkie panie i dziewczynki obdarowane zostały słodkimi lizakami i gorącymi życzeniami.

Więcej…
 
Dzień bezpiecznego Internetu w naszej szkole
niedziela, 12 marca 2017 15:52

7 marca uczniowie naszej szkoły obejrzeli przedstawienie pt. „Internet  to nie wszystko” przygotowane przez koleżanki i kolegów z klasy IV i V. Przedstawienie poruszało problem bezpiecznego korzystania z Internetu oraz Facebooka.  Głównym przesłaniem występu było to, że prawdziwy przyjaciel pamięta o drugim człowieku i umie go dostrzec w rzeczywistym świecie. Internet jest potężnym medium, które można wykorzystać w służbie człowiekowi i zdobywaniu ciekawych informacji, ale najważniejsze to „mieć serce i patrzeć sercem” na drugą osobę a nie tylko na siebie.

Więcej…
 
Konkurs „Śmieszna skarbonka”
niedziela, 05 marca 2017 18:35

W lutym opiekunka  SKO - G. Oćwieja przeprowadziła konkurs plastyczno-techniczny dla klas 0-VI ,,Śmieszna skarbonka”.  W konkursie wzięło udział 25 uczniów, którzy wykazali się ogromną pomysłowością. Prace uczniów były ciekawe i pomysłowe. Jury przyznało osiem  nagród  dla dzieci w klasach 0-III.

Więcej…
 
Ogłoszenie
niedziela, 26 lutego 2017 20:18

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIESŁAWICACH
ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko

Stanowisko: KONSERWATOR

Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w  Siesławicach

Wymiar etatu: 1/4 ETATU

Ilość etatów: 1

Wydział: OBSŁUGA

Termin składania dokumentów: 2017-03-10

Więcej…
 
Buskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
niedziela, 26 lutego 2017 20:06

W dniu 26 lutego 2017 r. odbyły się buskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystości rozpoczął bardzo wzruszający spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej „PEGAZ” z SG nr 2 w Busku – Zdroju pt. „Skazani za wierność”. Po spotkaniu w Domu Parafialnym wszyscy uczestnicy udali się na  mszę patriotyczną do kościoła Św. Brata Alberta. Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć naszych zuchów. 20 osobowa grupa zuchów swoją obecnością uświetniła całą uroczystość. Dzieci trzymały przed sobą portrety bohaterów niezłomnych, nieśli czerwone świece upamiętniające najwyższą ofiarę jaką ponieśli  „Żołnierze Wyklęci”. Zuchom należą się wielkie słowa uznania za wzorową postawę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 66