BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Designed by:

Zuchy pomagają-świąteczna zbiórka żywności
poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:51

13 grudnia 2014r. (sobota) 26 osób z naszej Gromady Zuchowej wzięło udział w Świątecznej Zbiórce Żywności pod hasłem „TAK POMAGAM”. Zuchom należą się wielkie słowa uznania, ponieważ poświęcili swój wolny od nauki czas, aby nieść pomoc potrzebującym. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym zuchom, którzy z wielkim zaangażowaniem  zachęcali do wzięcia udziału w tej akcji.

Więcej…
 
Mikołajki w Krakowie
poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:48

6 grudnia 2014r. grupa 22 zuchów pod opieką phm Barbary Skrzypek wybrała się w mikołajkową podróż do Krakowa. Wycieczka była nagrodą  Komendy Hufca za udział  w kweście zaduszkowej. Był to dzień pełen niespodzianek, otrzymaliśmy mnóstwo słodyczy od Mikołajów, których często spotykaliśmy. Wielką niespodzianką był seans filmowy w kinie IMAX. Technologia IMAX 3D zapewnia najwyższą jasność, przejrzystość i głębię obrazu dzięki czemu widz ma wrażenie, iż znajduje się w centrum filmowych wydarzeń.  Obejrzeliśmy najnowszą produkcję Walta Disney’a  pt.: „Wielka Szóstka”. Film był naprawdę piękny. Później czekało na nas mnóstwo atrakcji w Parku Wodnym w Krakowie. Nasza mikołajkowa wyprawa była cudowna!

Więcej…
 
Znajdź właściwe rozwiązanie - program edukacji antytytoniowej dla uczniów klas IV-VI
piątek, 12 grudnia 2014 16:06

Zdrowie naszych dzieci jest dla każdego z nas najważniejszą sprawą. Codziennie dbamy o to, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki dla harmonijnego rozwoju. Na stan zdrowia  ma wpływ wiele czynników: opieka zdrowotna, czynniki genetyczne, środowisko fizyczne i społeczne, a przede wszystkim styl życia i zachowania prozdrowotne (tj. aktywność fizyczna, racjonalne odżywianie, utrzymywanie czystości ciała i otoczenia, zachowywanie bezpieczeństwa, utrzymywanie właściwych relacji między ludźmi, a także nie używanie środków psychoaktywnych). Kształtowanie prawidłowych postaw zdrowotnych wśród dzieci jest najskuteczniejszym działaniem w szeroko pojętej profilaktyce, w tym także profilaktyce antytytoniowej.

 

Więcej…
 
VIII Mikołajkowe czytanie
piątek, 12 grudnia 2014 16:01

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” już po raz ósmy odbyło się Mikołajkowe czytanie dzieciom. W tym roku, na zaproszenie pani dyrektor Barbary Guzińskiej, bajki czytały zaproszone panie, z którymi prężnie  współpracuje nasza szkoła- dyrektor PODiDN w Busku- Zdroju pani Jolanta Maślicha, dyrektor Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku- Zdroju pani Ewa Marciniec i pani Jadwiga Banasik- Kuc-terapeutka uzależnień i współuzależnienia.

Więcej…
 
Andrzejki w naszej szkole
poniedziałek, 01 grudnia 2014 22:39

Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
poniedziałek, 01 grudnia 2014 22:33

Już tradycją w naszej szkole stało się organizowanie przez Gromadę Zuchową Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tych nietypowych urodzinach ( 112)  pluszowych misiów uczestniczą wszyscy uczniowie . Jest to święto pełne dobrej zabawy, prezentów i słodyczy. Zuchy z tej okazji  przygotowały garść informacji o sławnych misiach. Później odbył się wielki konkurs wiedzy o sławnych misiach, oczywiście z nagrodami. Maksymalną ilość punktów zdobyła najmłodsza uczestniczka konkursu pięcioletnia Lena Szymańska z oddziału przedszkolnego.

Więcej…
 
W krainie baśni i bajek
poniedziałek, 01 grudnia 2014 22:30

21 października 2014 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym pt.: „Jaś i Małgosia”. Bohaterowie tej znanej bajki zachęcali dzieci do segregowania śmieci i dbania o czystość nie tylko w lesie. Z BSCK w Busku – Zdroju udaliśmy się do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej na spotkanie z książką. Do naszej grupy dołączyły dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły. Przygotowana dla nas lekcja biblioteczna była bardzo ciekawa. Poznaliśmy historię powstawania pierwszych książek, historię wynalezienia druku oraz znaczenia książek w naszym życiu. Wysłuchaliśmy głośno czytanej bajki „O trzech misiach” w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia. Uczestniczyliśmy w konkursie na temat  znajomości baśni i bajek. Na zakończenie spotkania poznaliśmy bogate zbiory biblioteki dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś interesującego i fascynującego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 72 z 94

Ogłoszenia