BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Designed by:

Wycieczka do Bochni i Krakowa
poniedziałek, 02 grudnia 2013 16:45

W sobotę 30 listopada 2013 r. 29 zuchów z naszej Gromady Zuchowej pod opieka p. B. Skrzypek wyruszyło wraz z zuchami z Buska na wycieczkę do kopalni soli w Bochni i do Krakowa. Kopalnia soli w Bochni  zaskoczyła nas Podziemną Ekspozycją Multimedialną, dzięki której zwiedzanie ma charakter podróży przez historię soli, która rozpoczyna się w epoce panowania księcia Bolesława Wstydliwego i księżnej Kingi. Materiały filmowe wyświetlane stwarzają wrażenie, jakby normalne życie kopalni toczyło się tuż obok zwiedzających.

Więcej…
 
Andrzejki w naszej szkole
poniedziałek, 02 grudnia 2013 16:42

W tym roku zabawa andrzejkowa w naszej szkole odbyła się w czwartek 28.11.2013r. Oprawę muzyczną i związane z tym obyczajem wróżby przygotowała klasa VI. Dzieci z klas młodszych i starszych bawili się świetnie. W przerwie zabawy mieli słodki poczęstunek.

Więcej…
 
Święto Pluszowego Misia
poniedziałek, 02 grudnia 2013 16:37

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Więcej…
 
„Śniadanie daje moc”
niedziela, 24 listopada 2013 17:49

„Śniadanie daje moc” to program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość na temat roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Nasza placówka bierze udział w realizacji tego projektu. W związku z tym w listopadzie obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie klas II-III wraz z p. Grażyną Oćwieją przygotowywali pyszne i zdrowe śniadanie.

Więcej…
 
Szkolny konkurs informatyczny
niedziela, 24 listopada 2013 14:25

Dnia 22.11.2012r. w naszej szkole odbyła się już VI edycja szkolnego konkursu na najciekawszą i najładniejszą prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint. Brali w niej udział uczniowie klasy VI, którzy przygotowali prezentację na następujące tematy: Krajobrazy Polski, Starożytny Egipt, Zdrowe odżywianie się.

Więcej…
 
Turniej Piosenki Poetyckiej „Jacek Cygan 2013”
niedziela, 24 listopada 2013 14:22

Dnia 15 listopada 2013r. w BSCK w Busku-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej „Jacek Cygan 2013”. W turnieju brało udział ponad  90 osób, byli to uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Gościem honorowym był Kultowy poeta, autor tekstów, scenarzysta Jacek Cygan, który wraz  z swoją żoną  Ewą zasiadał w jury. Jako pierwszy zaśpiewał uczeń naszej szkoły Jakub Szymczyk, który już ….. a konto zbliżających się mikołajków zaśpiewał utwór „Kochany panie mikołaju. Dzięki interpretacji tekstu zajął II miejsce. Gratulujemy.

Więcej…
 
Droga do wolności
poniedziałek, 18 listopada 2013 19:43

Miłą niespodziankę sprawiły naszym uczniom władze Hufca ZHP Busko-Zdrój hm. Adam Gadawski i hm.Teresa Leszczyńska którzy przybyli do naszej szkoły, aby razem z panią dyrektor Barbarą Guzińską podziękować zuchom za liczny udział w gminnych obchodach Święta Narodowego. Każdy zuch otrzymał snicersa i pocztówkę tematycznie związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Następnie uczniowie klasy V pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej-Musiał zaprezentowali program artystyczny upamiętniający 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 71 z 82

Ogłoszenia