BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


Designed by:

Gminne Biegi Przełajowe w Busku-Zdroju
wtorek, 15 maja 2018 16:08

W czwartek, 10 maja 2018r. przy pięknej słonecznej pogodzie na terenie Skateparku w Busku - Zdroju odbyły się XIV Gminne Biegi Przełajowe pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemara Sikory. W zawodach wystartowało blisko 400 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Ceremonii otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora. W biegach uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły z klas I – VI.

Więcej…
 
Druga „Lekcja ciepła”
wtorek, 15 maja 2018 16:03

Komunalny Związek Ciepłownictwa "Ponidzie" w Busku-Zdroju, jako dostawca ciepła systemowego, wspólnie z Gminą Busko-Zdrój, prowadzi w szkołach podstawowych oraz przedszkolach na terenie gminy, projekt edukacyjno-ekologiczny pt. "LEKCJE CIEPŁA".  W kolejnym spotkaniu, tego cyklu w naszej szkole, brali udział uczniowie klasy II i III. Dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawym doświadczeniu, budując "mini system ciepłowniczy i wymiennik ciepła". Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach i odpowiadali na bardzo trudne pytania. W wyniku dyskusji samu doszli do stworzenia definicji kluczowych pojęć, jak ciepło, wymiennik ciepła, ciepłownia, czy elektrociepłownia.

Więcej…
 
Odpust w Chotelku
wtorek, 15 maja 2018 15:57

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
niedziela, 06 maja 2018 13:02

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 8 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Siesławicach o godzinie 17:00.

 
Gminne obchody Święta Konstytucji 3 maja
niedziela, 06 maja 2018 12:56

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory.

Więcej…
 
Wycieczka do Tarnowskich Gór
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:29

27 kwietnia uczniowie klas IV – VI pod opieką wychowawców wzięli udział w wycieczce do Tarnowskich Gór. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczęło się od jednego z szybów pod nazwą Sztolnia Czarnego Pstrąga. Do podziemi uczniowie dostali się poprzez klatkę schodową, prowadzącą do przystani dla    łodzi, by po chwili wyruszyć w niezwykły rejs, wykutym w skale dolomitowej, chodnikiem odwadniającym tarnogórskie podziemia.

Więcej…
 
Wojewódzki konkurs plastyczno-literacki pt. "Świętokrzyskie za 50 lat"
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:27

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w BSCK odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego pt. "Świętokrzyskie za 50 lat". Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w bardzo ciekawy sposób zinterpretowali  temat, a ich wyobraźnia nie miała granic. W cudowny sposób połączyli historię z nowoczesnością, zachwycali się pięknem przyrody i zadbali o wkomponowanie w nowoczesne projekty  zabytków Ponidzia. Uczniowie naszej szkoły licznie przygotowali prace plastyczne na konkurs.  Dwie uczennice: Roksana Kempa i Jagoda Szir zdobyły I miejsce w kategorii szkół  podstawowych. Gratulujemy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 85

Ogłoszenia