BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 


Designed by:

Wycieczka do fabryki bombek w Miechowie
niedziela, 23 listopada 2014 10:27

18 listopada 2014r. uczniowie klas I – VI wraz z nauczycielami i rodzicami odwiedzili fabrykę bombek „Decora” w Miechowie. Dzieci miały możliwość prześledzić cały proces produkcyjny ślicznych ozdób choinkowych. Najwięcej radości wszystkim uczestnikom wycieczki sprawiło samodzielne dekorowanie bombek. Z wypiekami na twarzach wszyscy ochoczo przystąpili do pracy, każdy chciał najpiękniej  ozdobić swoją bombkę, którą mógł zabrać do domu, aby zdobiła świąteczną choinkę. W sklepiku przy fabryce  na dzieci czekały prawdziwe „cudeńka” śliczne i kolorowe ozdoby choinkowe kusiły swym magicznym wyglądem. Naprawdę trudno było zdecydować, którą bombkę wybrać. To była wspaniała wycieczka!

Więcej…
 
Spotkanie z panem Zdzisławem Szydłowskim
niedziela, 23 listopada 2014 10:25

12 listopada 2014r. na spotkanie z zuchami przybył pan Zdzisław Szydłowski przedstawiciel Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej koło w Busku – Zdroju. Pan Szydłowski podzielił się z zuchami swoimi wspomnieniami z okresu II wojny światowej oraz z lat powojennych. Dzieci z zaciekawieniem słuchały wypowiedzi gościa oraz zadawały dużo pytań.

Więcej…
 
Gminne obchody Święta Niepodległości
sobota, 15 listopada 2014 20:38

W uroczystych obchodach Święta Niepodległości nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Barbarą Guzińską. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek.

Więcej…
 
96. rocznica Święta Niepodleglości
niedziela, 09 listopada 2014 21:20

 
Kwesta’2014
niedziela, 09 listopada 2014 21:18

36 zuchów z naszej Gromady Zuchowej, pod opieką phm. Barbary Skrzypek wzięło udział w 15 edycji kwesty zaduszkowej na buskim cmentarzu parafialnym w dniach 1-2 listopada. Zuchy tak licznie włączyły się w akcję zorganizowaną przez Towarzystwo Miłośników Buska, aby pomóc w ratowaniu starych, zabytkowych nagrobków znajdujących się na cmentarzu. Za tak liczny udział w kweście należą się zuchom gorące słowa uznania i serdeczne podziękowania. Najmłodszym kwestującym zuchem w tym roku była pięcioletnia Lena Szymańska. Dziękujemy!

Więcej…
 
Wycieczka do schroniska dla zwierząt
niedziela, 09 listopada 2014 21:15

25 zuchów pod opieką Barbary Skrzypek oraz mam Urszuli Cholewy i Anny Śledzik udało się „Słonecznym Ekspresem” do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Langiewicza w Busku – Zdroju. Zainteresowanie przyrodą towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat życia.  Zainteresowanie to należy wspierać, gdyż przynosi ono wymierne, korzystne rezultaty nie tylko w zakresie rozwoju intelektualnego, ale również społecznego i emocjonalnego.

Więcej…
 
Uroczystość wręczenia nowego sztandaru hufca
niedziela, 09 listopada 2014 21:12

45 zuchów pod opieką Barbary Skrzypek, Ewy Złotnik i Agnieszki Odo oraz niezawodnych mam wzięło udział w uroczystości wręczenia nowego sztandaru Hufca. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Św. i poświęcenia nowego sztandaru, później zuchy, harcerze i zaproszeni goście przemaszerowali ulicami miasta do BSCK gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Dla wszystkich przygotowano gorący, smaczny posiłek oraz seans filmowy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 70 z 91

Ogłoszenia