BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Designed by:

Kochana Mamo, Kochany Tato …
niedziela, 01 czerwca 2014 19:44

Uczy, dba, pilnuje, doradza, ale przede wszystkim... kocha. Mama jest najważniejsza na świecie! Z okazji Dnia Matki  uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III przygotowali dla kochanych mam wspaniałą uroczystość. Za pomocą wierszy, piosenek i tańca chcieli wszystkim mamom podziękować i dać najlepszy na świecie prezent: mocno się przytulić, dać buziaka, a do ucha wyszeptać "kocham cię".

Więcej…
 
Uzależnieniom mówimy – NIE!
niedziela, 01 czerwca 2014 19:42

Działania profilaktyczne podejmowane od najmłodszych lat mają szansę zmienić dotychczasowe destrukcyjne schematy myślowe dotyczące alkoholu. W ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  odbył się w maju br. cykl spotkań ze specjalistą psychoterapii uzależnień i profilaktyki mgr Jadwigą Banasik – Kuc. Inicjatorką tych spotkań była  - Barbara Skrzypek. Celem spotkań było przekazanie dzieciom wiedzy o uzależnieniach głównie o alkoholizmie.

Więcej…
 
Święto Konstytucji - apel
wtorek, 13 maja 2014 19:45

Z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy V pod opieką pani Agnieszki Zawadzkiej – Musiał przygotowali przedstawienie, którego celem było zapoznanie zebranych z historią powstanie tego ważnego dokumentu. Bohaterami inscenizacji byli Stanisław August Poniatowski (Jakub Szymczyk), cesarz Austrii – Franciszek Józef (Karol Kolarz), caryca Rosji - Katarzyna (Julita Sitarz), władca Królestwa Prus – Fryderyk (Wiktor Malęga) oraz twórcy Konstytucji – Stanisław Małachowski (Mateusz Kuza), Ignacy Potocki (Patryk Grzesiak), Hugo Kołłątaj (Emil Łabędź). Uczniowie w obrazowy sposób przedstawili rozbiory Polski, a także przebieg obrad Sejmu Czteroletniego.

Więcej…
 
Dzień Ziemi
wtorek, 13 maja 2014 19:43

25 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Klasa IV przygotowała pod kierunkiem pani Ewy Złotnik przedstawienie pt. „ Nie ma mocnych”. Główni bohaterowie  - Pawlak i Kargul  - poznawali zasady ekologicznego życia – segregacji śmieci i recyklingu. Przedstawienie bardzo się podobało o czym świadczyły salwy śmiechu i gromkie brawa na zakończenie.

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
niedziela, 04 maja 2014 19:04

W dniu 6 maja 2014r. (wtorek) o godzinie 1700 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów. Zapraszamy

 
3 Maja Narodowe Święto Konstytucji
niedziela, 04 maja 2014 19:02

Więcej…
 
Wycieczka do ZOO w Krakowie
niedziela, 04 maja 2014 19:01

57 osób wzięło udział  29 kwietnia 2014 r.  w całodziennej  wycieczce do ZOO  w Krakowie.  Uczestnicy wycieczki obserwowali egzotyczne zwierzęta mieszkające w ogrodzie zoologicznym. Odwiedzili również Egzotarium z wężami, jaszczurkami i pięknymi gatunkami ryb. Wiele radości sprawiła wizyta w Mini ZOO, w tym miejscu dzieci mogły karmić przygotowaną paszą kucyki, lamy, króliczki karłowate i inne zwierzęta. Cała wyprawa zakończyła się wizytą w Mc Donald’s, gdzie największą popularnością cieszyła się zjeżdżalnia. To był naprawdę udany dzień.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 65 z 82

Ogłoszenia