BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 


Designed by:

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do naszej szkoły
poniedziałek, 22 grudnia 2014 22:21

Betlejemskie Światło Pokoju jest symbolem wzajemnego zrozumienia poszczególnych ludzi i narodów, jest znakiem nadziei życia pozbawionego konfliktów  i waśni. My, harcerze, roznosząc Betlejemski Ogień po całym kraju i przekazując go poza granice Polski, pełnimy służbę, ulepszamy świat. Działając w swoim mieście, regionie, najbliższej okolicy, niesiemy pokój oraz ideę braterstwa.

Więcej…
 
Wigilia u zuchów
poniedziałek, 22 grudnia 2014 22:16

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, kiedy wszyscy razem zasiadamy do kolacji wigilijnej, łamiemy się opłatkiem przy dźwięku kolęd i zapachu choinki. Dla dzieci jest to chyba najpiękniejszy wieczór w roku, w którym atmosfera baśni urzeczywistnia się na parę godzin, gdy pod pięknie ubraną choinką znajdują prezenty, o których marzyły. Zuchy z naszej Gromady wcześniej poczuły magię Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
VII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego
środa, 17 grudnia 2014 12:05

16 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się VII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój – p. Waldemara Sikory na „Najciekawszą i najładniejszą prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint”. W tym roku naszą szkołę reprezentował Wiktor Malęga.

Więcej…
 
Zuchy pomagają-świąteczna zbiórka żywności
poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:51

13 grudnia 2014r. (sobota) 26 osób z naszej Gromady Zuchowej wzięło udział w Świątecznej Zbiórce Żywności pod hasłem „TAK POMAGAM”. Zuchom należą się wielkie słowa uznania, ponieważ poświęcili swój wolny od nauki czas, aby nieść pomoc potrzebującym. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym zuchom, którzy z wielkim zaangażowaniem  zachęcali do wzięcia udziału w tej akcji.

Więcej…
 
Mikołajki w Krakowie
poniedziałek, 15 grudnia 2014 20:48

6 grudnia 2014r. grupa 22 zuchów pod opieką phm Barbary Skrzypek wybrała się w mikołajkową podróż do Krakowa. Wycieczka była nagrodą  Komendy Hufca za udział  w kweście zaduszkowej. Był to dzień pełen niespodzianek, otrzymaliśmy mnóstwo słodyczy od Mikołajów, których często spotykaliśmy. Wielką niespodzianką był seans filmowy w kinie IMAX. Technologia IMAX 3D zapewnia najwyższą jasność, przejrzystość i głębię obrazu dzięki czemu widz ma wrażenie, iż znajduje się w centrum filmowych wydarzeń.  Obejrzeliśmy najnowszą produkcję Walta Disney’a  pt.: „Wielka Szóstka”. Film był naprawdę piękny. Później czekało na nas mnóstwo atrakcji w Parku Wodnym w Krakowie. Nasza mikołajkowa wyprawa była cudowna!

Więcej…
 
Znajdź właściwe rozwiązanie - program edukacji antytytoniowej dla uczniów klas IV-VI
piątek, 12 grudnia 2014 16:06

Zdrowie naszych dzieci jest dla każdego z nas najważniejszą sprawą. Codziennie dbamy o to, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki dla harmonijnego rozwoju. Na stan zdrowia  ma wpływ wiele czynników: opieka zdrowotna, czynniki genetyczne, środowisko fizyczne i społeczne, a przede wszystkim styl życia i zachowania prozdrowotne (tj. aktywność fizyczna, racjonalne odżywianie, utrzymywanie czystości ciała i otoczenia, zachowywanie bezpieczeństwa, utrzymywanie właściwych relacji między ludźmi, a także nie używanie środków psychoaktywnych). Kształtowanie prawidłowych postaw zdrowotnych wśród dzieci jest najskuteczniejszym działaniem w szeroko pojętej profilaktyce, w tym także profilaktyce antytytoniowej.

 

Więcej…
 
VIII Mikołajkowe czytanie
piątek, 12 grudnia 2014 16:01

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” już po raz ósmy odbyło się Mikołajkowe czytanie dzieciom. W tym roku, na zaproszenie pani dyrektor Barbary Guzińskiej, bajki czytały zaproszone panie, z którymi prężnie  współpracuje nasza szkoła- dyrektor PODiDN w Busku- Zdroju pani Jolanta Maślicha, dyrektor Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku- Zdroju pani Ewa Marciniec i pani Jadwiga Banasik- Kuc-terapeutka uzależnień i współuzależnienia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 63 z 85

Ogłoszenia