BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Designed by:

Wyniki naboru na stanowisko inspektora w dziale kadr
wtorek, 08 stycznia 2019 21:23

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze inspektora w dziale kadr została wybrana Pani Joanna Szczepanik zamieszkała w Busku -Zdroju.

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
sobota, 05 stycznia 2019 18:20

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 10 stycznia 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach o godzinie 17:00

 
Czytanie bajek w oddziale przedszkolnym
sobota, 05 stycznia 2019 18:18

Wiek przedszkolny to czas, w którym rozwijamy zainteresowania czytelnicze u dzieci. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni dzieci, wzbogaca słownictwo i ich ogólną wiedzę  o świecie. W oddziale przedszkolnym chętni rodzice czytają dzieciom bajki, baśnie i opowiadania.  W tym roku jako pierwsza na ochotnika zgłosiła się mama Lenki z której córka była bardzo dumna,  a  mama.... spisała się na medal... pięknie przeczytała ,,Opowieści na Boże Narodzenie.” Dzieci z wielkim zaangażowaniem i ciekawością słuchały opowieści czytanych przez mamę Lenki.

Więcej…
 
Nabór na stanowisko urzędnicze - inspektor w dziale kadr
czwartek, 27 grudnia 2018 19:05

Informacja o naborze kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach

Stanowisko: inspektor w dziale kadr

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach informuje o naborze na wolne stanowisko urzędnicze:  inspektor w dziale kadr.

Wymiar czasu pracy: 0,20 etatu.

Liczba stanowisk: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony.

Więcej…
 
Życzenia Świąteczne
niedziela, 23 grudnia 2018 13:39

 
Wspólne kolędowanie
niedziela, 23 grudnia 2018 13:31

Więcej…
 
Spotkania wigilijne Zuchów!
niedziela, 23 grudnia 2018 13:23

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, kiedy wszyscy razem zasiadamy do kolacji wigilijnej, łamiemy się opłatkiem przy dźwięku kolęd i zapachu choinki. Dla dzieci to najpiękniejszy wieczór w roku, w którym atmosfera baśni urzeczywistnia się na parę godzin, gdy pod pięknie ubraną choinką znajdują prezenty, o których marzyły. Zuchy z naszej Gromady wcześniej poczuły magię Świąt Bożego Narodzenia. 19  grudnia 2018 r. najpierw grupa starszych zuchów, a później młodsze zuchy spotkały się przy blasku choinki i zimnych ogni, aby połamać się opłatkiem i złożyć sobie serdeczne, płynące z głębi serca życzenia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 95

Ogłoszenia