BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Designed by:

Śniadanie Daje Moc
niedziela, 11 listopada 2018 14:55

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. O bardzo ważnej roli śniadania w codziennej diecie wiedzą doskonale uczniowie naszej szkoły, którzy po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”. 8 listopada – to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania i to właśnie tego dnia organizowane są w szkołach wspólne śniadania.

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
poniedziałek, 05 listopada 2018 18:20

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 6 listopada 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach o godzinie 17:00

 
Kwesta’2018
niedziela, 04 listopada 2018 13:03

25 zuchów pod opieką phm. Barbary Skrzypek wzięło udział w kweście na buskim cmentarzu parafialnym. Zuchy z naszej szkoły kwestowały 2 listopada w Dzień Zaduszny. Kwestę zorganizowało już po raz dziewiętnasty Towarzystwo Miłośników Buska – Zdroju. Zuchom należą się wielkie słowa uznania, ponieważ poświęcili swój wolny od nauki czas, aby pomagać w zbiórce pieniędzy na odnowienie zabytkowych mogił na buskim cmentarzu. W tym roku pogoda nam dopisała, było słonecznie i ciepło. Podczas kwesty znaleźliśmy czas, aby zapalić znicze na grobach znanych osób oraz zobaczyć samolot znajdujący się w pobliżu cmentarza. Zuchy za pracę otrzymały „wynagrodzenie” w postaci pysznej czekolady. Serdecznie dziękujemy!

Więcej…
 
Pamiętamy, o tych co odeszli…
niedziela, 28 października 2018 10:37

24 października 2018 r. zuchy z naszej szkoły pod opieką p. B. Skrzypek i E. Złotnik udały się na cmentarz parafialny w Busku – Zdroju, aby uporządkować groby przed Świętem Zmarłych i zapalić znicze. Zuchy zapaliły znicze na mogile powstańców styczniowych i żołnierzy Wojska Polskiego poległych we wrześniu 1939 roku. Później udaliśmy się na grób kpt. Andrzeja Brzuchala – Sikorskiego, którego upamiętnia tablica znajdująca się na budynku naszej szkoły.

Więcej…
 
Wizyta w przytulisku dla zwierząt
niedziela, 28 października 2018 10:35

Dnia 24 października dzieci z Drużyny Zuchowej odwiedziły przytulisko dla zwierząt w Busku- Zdroju. Celem wizyty było przekazanie zebranej karmy, misek i zabawek dla podopiecznych schroniska. Akcja zbiórki karmy  została przeprowadzona wspólnie  przez Drużynę Zuchową i Kółko Ekologiczne działające w naszej szkole. Dzieci chętnie wzięły udział w akcji okazując wrażliwość na smutny los piesków czekających na nowy dom. Zawsze powinniśmy być wrażliwi na los naszych czworonogich przyjaciół, a miesiąc październik jest miesiącem szczególnym, bo jest to miesiąc dobroci dla zwierząt.

Więcej…
 
Spektakl teatralny dla dzieci
niedziela, 28 października 2018 10:30

22 października 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III uczestniczyły w spektaklu teatralnym pt. „Jak Rumcajs uratował Cypiska” przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Sala kinowa BSCK wypełniona była po brzegi, przygotowany spektakl bardzo podobał się dzieciom.

Więcej…
 
Duże pieniądze dla naszej szkoły!!!
niedziela, 21 października 2018 13:21

17 października 2018 roku w Busku – Zdroju podczas konferencji prasowej Wojewoda Świętokrzyski pani Agata Wojtyszek przekazała na ręce pani dyrektor Beaty Durnaś 130 tysięcy zł na doposażenie pracowni komputerowej. Dziękujemy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 92

Ogłoszenia