BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 


Designed by:

Godzina Kodowania
niedziela, 21 maja 2017 19:48

Godzina Kodowania, organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week, USA), jest największą inicjatywę edukacyjną w historii, adresowaną do uczniów z całego świata. Cieszy się również dużą popularnością w Polsce. Można w niej uczestniczyć przez cały rok, z dowolnego urządzenia i miejsca, w którym jest dostęp do Internetu, na lekcjach i zajęciach w szkole, jak i poza szkołą, indywidualnie lub w grupie uczniów. Każdy uczestnik, który wykona wszystkie zadania, a tym samym napisze prawidłowo kilkanaście lub kilkadziesiąt linii kodu, otrzymuje certyfikat ukończenia. W Godzinie Kodowania udział wzięli również uczniowie naszej szkoły: Sebastian Nowak, Ewelina Wiśniosz, Paweł Orzeł, Karol Paw.

Więcej…
 
Sukcesy naszych uczniów w ogólnopolskich olimpiadach
niedziela, 14 maja 2017 12:57

Uczniowie naszej szkoły w styczniu 2017r wzięli udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych „OLIMPUS” – sesja zimowa. W kategorii klasy VI laureatem z matematyki został Piotr Murdzek zajmując II miejsce, natomiast z języka polskiego w kategorii klasy V tytuł laureata otrzymał Karol Paw zdobywając IX miejsce. Gratulujemy laureatom.

Więcej…
 
Sukces naszych uczniów
niedziela, 14 maja 2017 12:54

11 maja 2017r w Szkole Podstawowej nr 3 w Busku – Zdroju odbył się XVI Gminny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych. Temat tegorocznego konkursu brzmiał „ W kierunku natury – ochrona różnorodności biologicznej”. Naszą szkołę reprezentowali Lena Szymańska z klasy  II i Jakub Kasza z  klasy  III. Oboje wykazali się ogromną wiedzą na temat ekologii. Zajęli dwa równorzędne II miejsca. Lena i Kuba otrzymali pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój. Brawa dla Leny i Kuby.

Więcej…
 
Gratulacje dla Kingi!
niedziela, 14 maja 2017 12:51

9 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej w Dobrowodzie odbył się XIV „Mały” Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Naszą szkołę reprezentowali: Kornelia Ząbek, Kacper Pituła, Daniel Ząbek i Kinga Czerw. Uczestnicy konkursu prezentowali przygotowane wiersze w dwóch kategoriach wiekowych: klasy „0” – I i klasy II – III. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Kinga Czerw z klasy III decyzją Jury zdobyła II miejsce i zakwalifikowała się do III etapu - finałowego. Brawo Kinga!

Więcej…
 
Sukces Leny
czwartek, 11 maja 2017 18:45

Uczennica naszej szkoły Lena Szymańska zajęła 2 miejsce w VIII Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym pt.” Ptaki, zwierzaki i inne cudaki”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1 – 4  szkół podstawowych. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Pyskowice. Na konkurs nadesłano 538 prac z wielu regionów Polski.

Więcej…
 
Występy naszych uczniów na uroczystościach odpustowych w Chotelku
czwartek, 11 maja 2017 18:42

Zespół taneczno – wokalny z naszej szkoły wystąpił na uroczystościach odpustowych połączonych z otwarciem świetlicy wiejskiej w Chotelku. Dziewczynki wykonały dwa utwory wokalne oraz dwa układy taneczne. Występ został gorąco przyjęty przez zgromadzoną publiczność.

Więcej…
 
Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
sobota, 06 maja 2017 13:15

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory. Pan Burmistrz podziękował zuchom za obecność koszem pełnym cukierków. Natomiast na pyszne gofry do „Śnieżki” zaprosił p. Wiesław Marzec. Dziękujemy!

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 68