BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Designed by:

Pokaz historyczny w naszej szkole
niedziela, 02 grudnia 2018 15:24

Więcej…
 
Program edukacyjny „5 porcji zdrowia w szkole”
poniedziałek, 19 listopada 2018 17:45

Uczniowie z klasy II i III uczestniczyli w zajęciach promujących zdrowe odżywianie oraz znaczenie warzyw, owoców i soku w codziennej diecie. Rozwiązywali krzyżówki, rebusy, odczytywali zaszyfrowane hasła, poznawali sposoby przetwarzania owoców i warzyw. Dzieci dowiedziały się jak dużo witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju znajduje się w owocach i warzywach. Zajęcia te odbywały się w ramach programu edukacyjnego „5 porcji zdrowia w szkole”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do proponowanych zadań.

Więcej…
 
Gminne obchody 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
niedziela, 11 listopada 2018 15:46

W uroczystych obchodach 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa niezawodnych zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki. Zuchy wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory. Punktualnie o godz. 12: 00 wszyscy zebrani odśpiewali cały Hymn Polski.

Więcej…
 
Wyjątkowe obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości
niedziela, 11 listopada 2018 15:06

9 listopada w naszej szkole, włączając się w ogólnopolską akcję śpiewania hymnu narodowego „Rekord dla Niepodległej”, świętowaliśmy okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku prawie 100 osób odśpiewało 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Uczniom naszej szkoły w realizacji tej ważnej akcji towarzyszyli zaproszeni goście: zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój – Henryk Radosz, ksiądz – prałat Marek Podyma, Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień - ppłk Tomasz Kokociński, prezes Związku Żołnierzy Armii Krajowej- Stanisław Prażuch, w imieniu posła Michała Cieślaka – pani Aneta Bobowiec – Stachowicz oraz pani Zofia Rogowska – przedstawicielka Rodzin Katyńskich.

Więcej…
 
XII „Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną”
niedziela, 11 listopada 2018 14:59

W dniu 8 listopada 2017 r. odbył się kolejny „Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną”, w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju. 26 zuchów wraz z rodzicami, panią dyrektor Beatą Durnaś i phm Barbarą Skrzypek uczestniczyło we wspaniałym widowisku artystycznym, przypominającym obrazy z przeszłości Polski oraz wspólnym śpiewaniu.

Więcej…
 
Śniadanie Daje Moc
niedziela, 11 listopada 2018 14:55

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. O bardzo ważnej roli śniadania w codziennej diecie wiedzą doskonale uczniowie naszej szkoły, którzy po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”. 8 listopada – to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania i to właśnie tego dnia organizowane są w szkołach wspólne śniadania.

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
poniedziałek, 05 listopada 2018 18:20

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 6 listopada 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach o godzinie 17:00

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 91

Ogłoszenia