BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 


Designed by:

Życzenia świąteczne
piątek, 30 marca 2018 17:54

 
Święta Wielkanocne
piątek, 30 marca 2018 17:42

Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie klas I –III przygotowali krótkie przedstawienie. Przybliżyli w nim tradycje związane ze Świętami. Dowiedzieliśmy się co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyczku i na wielkanocnym stole oraz czym i kogo oblać w lany poniedziałek.

Więcej…
 
Lekcja ciepła
piątek, 30 marca 2018 17:38

Uczniowie klasy I, II i oddziału przedszkolnego uczestniczyli w „Lekcji ciepła", która odbyła się w naszej szkole 27 marca. „Lekcje ciepła" to cykl spotkań edukujących na temat oszczędzania ciepła i dbałości o środowisko naturalne. Zagadnienia z zakresu tej tematyki pomógł zrozumieć najmłodszym Czerwony Kapturek. Bajkę czytały koordynatorki projektu: Dorota Zamojska i Beata Gierczak oraz p. Grażyna Oćwieja, Barbara Skrzypek i Agnieszka Sztuk. Czerwony Kapturek wraz z babcią wyprowadzają się z niebezpiecznego lasu i mieszkają w mieście. Odkrywają przed dziećmi tajemnice dostaw ciepła i zasady mądrego z niego korzystania.

Więcej…
 
Kiermasz Wielkanocny „Kukuryku w Cielętniku”
niedziela, 25 marca 2018 16:08

24 marca 2018 roku (sobota) zuchy z naszej Gromady wraz z drużynową Barbarą Skrzypek uczestniczyły w świątecznym kiermaszu „Kukuryku w Cielętniku”. Zuchy jak zwykle spisały się na „szóstkę”, dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz gorącemu wsparciu i pracy niezawodnych mam oraz pani dyrektor Beaty Durnaś kiermasz można zaliczyć do udanych.

Więcej…
 
X Jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego
niedziela, 25 marca 2018 16:01

22 marca w naszej szkole odbyła się X Jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na „Najciekawszą i Najładniejszą Prezentację Multimedialną wykonaną w programie PowerPoint”.  Tym razem naszą szkołę reprezentował Krystian Paw z klasy VI. W konkursie brało udział sześcioro uczniów ze szkół podstawowych z Buska, Dobrowody, Siesławic, Szańca i Zbludowic.

Więcej…
 
Witaj wiosno!
niedziela, 25 marca 2018 15:55

21 marca powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Z tej okazji uczniowie z naszej szkoły przygotowali krótkie przedstawienie pt; „ W marcu jak w garncu”. W rolę wiosny wcieliła się Kinga Czerw, która witała przylatujące do nas bociany i budziła do życia krokusy, przebiśniegi, żabki i niedźwiedzie. Po przedstawieniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „ Ptaki – zwiastuny wiosny” oraz wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i cieszymy się z nadejścia Wiosny!

Więcej…
 
Wycieczka do Teatru „Groteska”w Krakowie
niedziela, 25 marca 2018 15:50

20 marca uczniowie klas IV, V, VI mieli okazję obejrzeć spektakl w krakowskim Teatrze „Groteska”pt. „Ania z Zielonego Wzgórza. Inscenizacja, powstała na podstawie powieści L. M. Montgomery, rozpoczyna się przybyciem Ani Shirley na Zielone Wzgórze do domu Mateusza i Maryli Cuthbert. Ania jest sierotą, która wcześnie straciła rodziców, ale swoim pozytywnym nastawieniem do życia podbija serca wszystkich wokół.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 79